Directoryam.info

Poradnik w internecie

Brodziki ceramiczne

Napisane 27.01.2021 przez Mateusz

Tagi: łazienka,

Polecane: INOXA Sp. z o.o.

Dziś na naszym blogu porozmawiamy nowoczesnym trendzie jakim jest monotwanie brodzików ceramicznych. Bez wątpienia mamy do czynienia z wyjątkowym produktem na rynku ze względu na jego właściwości.


Funkcje brodzika

Antypoślizgowa:


Gwarantują nam antypoślizgową powierzchnię na całe życie, ponieważ dzięki jednemu procesowi i jednokrotnemu stopieniu, uzyskana w temperaturze dochodzącej do 1250 °, sprawia, że ​​jest ona nieusuwalna i gwarantowana na całe życie.Ochrona przed plamami i wapnem:


Materiał, z którego została wyprodukowana, nie jest porowaty, więc w przypadku upadku jakiejś substancji nie wniknie ona w wewnętrzne warstwy ceramiki i można ją łatwo usunąć wodą. Nie ma konieczności stosowania innego rodzaju leczenia.


Odwracalny:


Mając zaledwie 3 cm grubości, znajdujemy się przed bardzo lekką płytą, znacznie odróżniającą się od tradycyjnych płytek ceramicznych. Ponadto, kolejną zaletą jest to, że przez emaliowanie wszystkich boków mówimy o całkowicie odwracalnej płycie. Można go zainstalować w dowolnym miejscu w łazience, czy to przy ścianach, na środku pomieszczenia, czy na parterze, dzięki czemu prysznic jest bardzo przystępny nawet dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Przeciwbakteryjny:


Dzięki procesowi fuzji gwarantujemy nieprzepuszczalność powierzchni. W ten sposób patogeny nie rozwijają się, a materiał ten jest całkowicie nietoksyczny, co zapobiega namnażaniu się bakterii.


Odporne na zarysowania:


Powierzchnia brodzika jest w 100% odporna na zarysowania i daje nam dożywotnią gwarancję, że nasze brodziki będą miały taki sam połysk jak pierwszego dnia, a także zapewniają dożywotnią powierzchnię antypoślizgową.


Cięte na wymiar:


Aby sprostać różnorodnym wymaganiom instalacyjnym, brodzik można przyciąć na wymiar, a nawet ustawić w pobliżu słupków lub występów.


Różnorodność wykończeń:


Produkowany jest w sześciu ekskluzywnych kolorach lub odcieniach: białym, antracytowym, czarnym, beżowym, cappuccino i kakaowym.


Do wyboru mamy również dwa wykończenia: gładką powierzchnię lub efekt masażu (na powierzchni płytki znajduje się rodzaj specjalnych półkul), które masują okolice podeszwowe, aktywując krążenie krwi i przynosząc bardzo korzystne efekty dla całego ciała.

Polecane: fral.pl

Polecane: SEO

Brodziki ceramiczne

Dziś na naszym blogu porozmawiamy nowoczesnym trendzie jakim jest monotwanie brodzików ceramicznych. Bez wątpienia mamy do czynienia z wyjątkowym produktem na rynku ze względu na jego właściwości.Funkcje brodzikaAntypoślizgowa:Gwarantują nam antypoślizgową powierzchnię na całe życie, ponieważ dzięki jednemu proc

Czytaj więcej...

Losowy

Jak zacząć blogować

Skuteczna strategia marketingu cyfrowego obejmuje prowadzenie bloga, którego każdy artykuł jest zaprojektowany i napisany w sposób wspierający rozwój firmy.Blog pomaga wzmocnić SEO, budować lojalność w społeczności w sieciach społecznościowych, przyciągać potencjalnych klientów i klientów oraz zwiększać liczb

Czytaj więcej...